به حول و قوه الهی عملیات نصب سقف مخزن کرمانشاه با فشار هوا (Air Rising ) با موفقیت و در کمال آرامش انجام شد. این توفیق مهم که با تلاش همکاران شرکت فپکو و پشتیبانی هدکو حاصل شده نشان از دانش، تجربه و کاردانی کارکنان دو مجموعه دارد. امید می رود این دستاورد گامی مهم در اثبات توان عملی و مدیریتی دو شرکت و بهبود شرایط گرفتن کار در آینده باشد.

این موفقیت را به مدیریت و کارکنان فپکو و همکاران خودمان که طراحی و ساخت مخازن سرد با تلاش بی وقفه آنها حاصل شده تبریک می گوییم.

 

عملیات نصب سقف مخزن کرمانشاه با فشار هوا (Air Rising )

2018-10-20
عملیات نصب سقف مخزن کرمانشاه با فشار هوا (Air Rising ) 

عملیات نصب سقف مخزن کرمانشاه با فشار هوا (Air Rising )

به حول و قوه الهی عملیات نصب سقف مخزن کرمانشاه با فشار هوا (Air Rising ) با موفقیت و در کمال آرامش انجام شد. این توفیق مهم که با تلاش همکاران شرکت فپکو و پشتیبانی هدکو حاصل شده نشان از دانش، تجربه و کاردانی کارکنان دو مجموعه دارد. امید می رود این دستاورد گامی مهم در اثبات توان عملی و مدیریتی دو شرکت و بهبود شرایط گرفتن کار در آینده باشد. این موفقیت را به مدیریت و کارکنان فپکو و همکاران خودمان که طراحی و ساخت مخازن سرد با تلاش بی وقفه آنها حاصل شده تبریک می گوییم.  
2018-04-09

حضور در نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی مسقط در عمان OGWA 2019

شرکت هدکو به عنوان یکی از هفت شرکت برتر پیشرو ایرانی در نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی مسقط در عمان حضور یافت. این رویداد مهم تجاری در 26 لغایت 28 مارچ 2018 و با حضور ۴۳۰ شرکت از ۲۰ کشور جهان توسط مشاور عالی امور اقتصادی پادشاه عمان بازگشایی شد و سفیر ایران در مسقط در معیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران از غرفه های شرکت‌های ایرانی بازدید کردند. وی تصریح کرد: شرکت‌های صاحب نام و مطرح ایرانی در زمینه‌های اکتشاف، استخراج و فرآوری نفت و گاز در یازدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی نفت و گاز عمان (آگوا) حضور داشتند. سفیر ایران و رایزن اقتصادی ایران در عمان به همراه هیئت همراه در غرفه شرکت هدکو حضور پیدا کردند.     همچنین اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از غرفه شرکت بازدید نمودند.  
2018-03-06

راه اندازی موفقیت آمیز پروژه دیسالتر پالایشگاه آبادان

پروژه دیسالتر پالایشگاه آبادان با موفقیت ‌راه اندازی گردید. این پیروزی که برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات شرکت می باشد را به کلیه همکاران گرامی تبریک می‌گوییم. بی شک این موفقیت مرهون تلاش جمعی و همدلی مهندسان و متخصصان شرکت هدکو بود که با سرافرازی به ثمر نشست.  
2018-02-24

موفقیت هدکو در کسب تندیس بلورین جایزه تعالی پتروشیمی

شرکت مهندسی و طراحی همپا انرژی هدکو  موفق به کسب ندیس بلورین جایزه تعالی پتروشیمی در  هشتمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در 5 اسفندماه 1396 گردید . موفقیت هدکو در کسب تندیس بلورین جایزه تعالی پتروشیمی که مرهون تعهد وتلاش خانواده هدکو می باشد را به تمامی  همکاران تبریک عرض نموده وموفقیت بیش از پیش این خانواده را از خداوند متعال خواستاریم.     مدل جایزه تعالی صنعت پتروشیمی یک مدل معتبر جهانی برای بررسی و ارزیابی وضع مدیریتی و عملکرد شرکت‌ها به شمار می‌رود که تاکنون هشت دوره آن در کشور با مشارکت گسترده شرکت‌های پتروشیمی برگزار شده است. برای دیدن اطلاعات کامل برگزیدگان جایزه به لینک زیر مراجعه فرمایید. برگزیدگان جایزه